لنز تامرون مدل Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD برای Canon EF

  • مناسب برای دوربین‌های فول‌فریم کانن با مانت EF
  • گشودگی دیافراگم f/1.8 تا f/16
  • یک المان XLD و یک المان LD
  • کوتینگ eBAND و BBAR
  • لرزش گیر اپتیکال تصویر
  • موتور فوکوس اولتراسونیک
  • دیافراگم ۹ تیغه با لبه‌های مدور
  • ساختار مقاوم در برابر تغییرات محیطی
تماس بگیرید
مرجع:
افزودن به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
نام تجاری:
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
توضیحات

Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD یک لنز پیشرفته با وضوح بالا است که توسط شرکت تامرون طراحی و ساخته شده است.  این کمپانی به ساخت انواع لنزها برای دوربینهای دیجیتال معروف است و محصولاتش از کیفیت و تنوع خوبی برخوردارند. سری SP از لنزهای تامرون به خاطر اپتیک پیشرفته و کیفیت ساخت بالا در بین علاقهمندان به عکاسی شناخته میشوند. این محصول یک لنز پرایم است که دارای فاصله کانونی تله کوتاه میباشد. این محصول برای دوربینهای فولفریم با مانت کانن EF طراحی و تولید شده است و به همین دلیل در صورت استفاده از آن روی دوربینهای کراپسنسور، فاصله کانونی معادل ۱۳۶ میلیمتر را در اختیار خواهید داشت.

از ویژگیهای بارز این محصول گشودگی دیافراگم f/1.8 آن است که کاربر را قادر میسازد در نور کم نیز بتواند با کیفیت بالایی به عکاسی بپردازد. همچنین با استفاده از تکنیکهای عمق میدان، میتوانید سوژه را بهخوبی از پسزمینه جدا کرده و عمق بالایی به تصاویر خود ببخشید. این امر در کنار دیافراگم ۹ تیغه با لبههای مدور، لنز فوق را بیشازپیش کارآمد خواهد ساخت. علاوه براین، از دیگر مزایای این میزان گشودگی دیافراگم، سرعت بالایی است که برای محصول به ارمغان آورده است.

لرزش گیر بهکاررفته در لنز فوق میتواند تا آثار ناشی از لرزش لنز را تا ۳.۵ استاپ خنثی نماید. بنابراین در زمان عکاسی روی دست، نگرانیای بابت تار شدن تصاویر نخواهید داشت. در ساختار لنز SP 85mm f/1.8 Di VC USD از ۱۳ المان اپتیکی استفاده شده که در ۹ گروه در کنار یکدیگر قرارگرفتهاند که از این میان، یک المان از نوع XLD و یک المان هم از نوع LD هستند. این المانهای مخصوص باعث جلوگیری از به وجود آمدن دیستورشن و خطاهای کروی در این لنز میگردد. نتیجه آن هم چیزی جز بهبود شارپنس عکس و افزایش وضوح تصویر نخواهد بود. همچنین بر روی المانهایاین لنز از کوتینگ مخصوص eBAND و BBARD استفاده شده است. این پوششهای مخصوص موجب میشوند تا حد امکان از بروز پدیده گوستینگ و فلر جلوگیری شده که باعث بهبود کنتراست و دقت رنگی عکسهای ثبتشده بخصوص در شرایط نوری شدید میگردد.

موتور فوکوس خودکار تامرون SP 85mm f/1.8 Di VC USD از نوع USM یا همان اولتراسونیک است. ویژگی اصلی این نوع موتور فوکوس سرعت بسیار بالای آن است. فوکوس حاصل از این موتور همچنین دقیق بوده و صدا کمی هم تولید مینماید که این لنز را مناسب استفاده برای فیلمبرداری هم میکند. ضمن اینکه قابلیت کنترل دستی را هم به کاربر ارائه میکند.

جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم