لنز کانن مدل Canon EF 17-40mm f/4L USM-کارکرده-98%

  • دارای یکسال گارانتی
  • مناسب برای دوربین‌های فول‌فریم کانن با مانت EF
  • گشودگی دیافراگم f/4 تا f/22
  • دارای سه المان آسفریکال و یک المان Super UD
  • کوتینگ Super Spectra
  • موتور فوکوس USM
  • دیافراگم ۷ تیغه با لبه‌های مدور
  • ساختار مقاوم در برابر تغییرات آب‌وهوا
Read moreShow less
190,000,000 ﷼
نام تجاری:
توضیحات

کانن EF 17-40mm f/4L USM از سری L لنزهای کانن است.  ویژگی اصلی این سری از محصولات کانن، اپتیک پیشرفته، کیفیت ساخت بالا و مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی است. این محصول یک لنز زوم با دیافراگم ثابت f/4 و کیفیت و دوام بسیار بالا است. در این لنز از یک موتور فوکوس اولتراسونیک استفاده شده که عملکرد بسیار خوبی را برای آن به ارمغان آورده است. محصول فوق برای دوربین‌های فول‌فریم طراحی و ساخته شده است؛ بنابراین درصورت استفاده از آن بر روی دوربین‌های APS-C، فاصله کانونی معادل ۶۴-۲۷.۲ میلی‌متر را در اختیار شما قرار خواهد داد.

در ساختار Canon EF 17-40mm f/4L USM از ۱۴ المان اپتیکی استفاده شده که در ۱۱ گروه در کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند. لنز فوق دارای ۳ المان آسفریکال و ۱ المان Super UD است. این المان‌های مخصوص باعث جلوگیری از به وجود آمدن دیستورشن و خطاهای کروی در این لنز می‌گردد که نتیجه آن هم چیزی جز بهبود شارپنس عکس و افزایش وضوح تصویر نخواهد بود. همچنین بر روی المان‌‌های مختلف این لنز از کوتینگ مخصوص Super Spectra استفاده شده است. این پوشش مخصوص موجب می‌شود تا حد امکان از بروز پدیده گوستینگ و فلر جلوگیری شده که باعث بهبود کنتراست و دقت رنگی عکس‌های ثبت‌شده بخصوص در شرایط نوری شدید می‌گردد.

موتور فوکوس خودکار کانن EF 17-40mm f/4L USM از نوع USM یا همان اولتراسونیک است. ویژگی اصلی این نوع موتور فوکوس سرعت بسیار بالای آن است که به دلیل استفاده پردازنده لنز از الگوریتم‌های پیشرفته فوکوس می‌باشد. این موتور فوکوس عملکرد دقیق داشته، همچنین صدای کمی هم تولید می‌نماید. ضمن اینکه قابلیت کنترل دستی را نیز به کاربر ارائه می‌دهد.

دیافراگم این لنز از ۷ تیغه با لبه‌های مدور تشکیل شده که باعث می‌شود بوکه‌های زیبایی توسط آن ثبت شوند. این دیافراگم دارای حداکثر گشودگی f/4 است که این میزان گشودگی قابلیت ثابت‌ماندن در تمامی بازه فاصله کانونی را دارد.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

فهرست