موتور فوکوس کرین3 Zhiyun-Tech TransMount Focus & Zoom Servo Combo Kit for Crane 3-Lab

  • کیت کنترلی گیمبال
  • شامل TransMount Max و TransMount Lite
  • قابلیت کنترل از طریق چرخ روی گیمبال یا اپلیکیشن
  • اتصال به گیمبال از طریق USB
  • سازگار با گیمبال Crane 3-Lab و WEEBILL LAB
  • قابلیت اجرای دستورات کاربر بدون تأخیر
  • استفاده از درگاه USB-C
‎55,000,000 ﷼
مرجع:
افزودن به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
نام تجاری:
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
توضیحات

محصول پیش رو یک کیت کامل است که شامل ۲ موتور کنترل‌کننده است که در یک زمان قابلیت استفاده را دارند. کیت فوق شامل یک موتور TransMount Max zoom/focus servo  و یک TransMount Lite focus servo است که دارای وزن کمتر و قدرت کمتری است. با استفاده از این ۲ موتور می‌توان در یک زمان کنترل بزرگ‌نمایی و فوکوس را بدون تأخیر انجام دهید. این موتورها بدون نیاز به لوازم اضافی به baseplate خود گیمبال متصل می‌شوند.

گیمبال Crane 3 از ۲ موتور به‌صورت هم‌زمان پشتیبانی می‌کند. یکی از این موتورها برای کنترل بزرگ‌نمایی استفاده شده و دیگری که دارای توان کمتری است برای کنترل فوکوس مورداستفاده قرار می‌گیرد. از سوی دیگر گیمبال WEEBILL LAB تنها از یک موتور پشتیبانی می‌کند. در این حالت بهینه‌ترین کار استفاده از TransMount Max است که می‌تواند هم فوکوس و هم بزرگ‌نمایی را کنترل کند.

طراحی این محصول به‌گونه‌ای بوده که بدون نیاز به استفاده از لوازم جانبی مجزا، می‌توانید آن را به گیمبال خود متصل کنید. این اتصال توسط پیچ‌های موجود بر روی محصول صورت می‌گیرد که باز و بسته کردن آن‌ها به‌سادگی  و با دست امکان‌پذیر است.

کنترل این محصول هم از طریق چرخ موجود بر روی گیمبال و هم از طریق اپلیکیشن گوشی‌های هوشمند قابل انجام است. اتصال آن به گیمبال هم از طریق کابل USB صورت می‌گیرد. ازآنجایی‌که اتصال گیمبال به دوربین هم از طریق USB انجام می‌شود، دستورات شما بدون هیچ‌گونه تأخیر و در سریع‌ترین زمان ممکن اجرا خواهند شد. موارد گفته‌شده برای هر دو موتور موجود در این کیت صادق بوده و اتصال هردو به‌سادگی صورت خواهد گرفت.

جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم