دوربین‌های بدون آینه

فیلتر توسط
تماس بگیرید
حسگر ۲۴.۲ مگاپیکسلی APS-C Exmor CMOS پردازشگر تصویر BIONZ X عکاسی پیاپی تا ۱۱ فریم بر ثانیه سیستم فوکوس خودکار ۴۲۵ نقطه‌ای فیلم‌برداری 4K30p با گامای رنگی S-Log3 منظره‌یاب الکترونیکی ۲.۳۶ میلیون نقطه‌ای نمایشگر۳...
‎266,000,000 ﷼
حسگر ۲۴.۲ مگاپیکسلی APS-C Exmor CMOS پردازشگر تصویر BIONZ X عکاسی پیاپی تا ۱۱ فریم بر ثانیه سیستم فوکوس خودکار ۴۲۵ نقطه‌ای فیلم‌برداری 4K30p با گامای رنگی S-Log3 و HLG منظره‌یاب الکترونیکی ۲.۳۶ میلیون نقطه‌ای...

دوربین‌های بدون آینه میرورلس

آینده از آن دوربین‌های بدون آینه است! احتمالاً اگر علاقه‌مند به عکاسی باشید این جمله را شنیده‌اید و از این به بعد نیز بیشتر با آن سروکار خواهید داشت. حرکت کمپانی‌های بزرگی مثل سونی، کانن و نیکون به سمت دوربین‌های میرورلس پیشرفته با قابلیت‌های بالا خود گواه این مدعا است. نبود آینه در این دوربین‌ها موجب شده تا نسبت به دوربین‌های DSLR دارای ابعاد کوچک‌تر و وزن بسیار کمتری باشند که همین مورد موجب راحتی کار با آن‌ها شده است. بخصوص در زمینه‌هایی که نیاز به حمل زیاد دوربین داشته باشید مانند عکاسی حیات‌وحش یا عکاسی خیابانی. توجه داشته باشید که در انتخاب دوربین بدون آینه مناسب نیاز خود هوشمندانه عمل کرده و به لنزهایی که در حال حاضر دارید نیز دقت کافی داشته باشید. زیرا معمولاً مانت دوربین‌های میرورلس کمپانی‌های مختلف با مانت دوربین‌های معمولی آن‌ها یکسان نبوده و به همین دلیل نیاز به دقت در انتخاب بهترین دوربین که متناسب با شرایط شما باشد از نظر فنی، را دارید. تفاوت اصلی این دوربین‌ها نسبت به دوربین‌های DSLR، عدم وجود آینه است که موجب کاهش ابعاد این دوربین‌ها می‌گردد.

تفاوت دوربین بدون آینه با DSLR

حذف این آینه باعث شده تا سازندگان بتوانند دوربین‌های کوچک‌تری را تولید کنند. همچنین موجب شده تا منظره‌یاب‌های بازتابی نیز در این دوربین‌ها وجود نداشته باشند. به همین دلیل از منظره‌یاب‌های الکترونیکی در این دوربین‌های استفاده می‌شود.

همانند دوربین‌های اس ال آر، دوربین‌های بدون آینه نیز دارای قطع سنسورهای مختلفی می‌باشند که با توجه به نیاز خود می‌توانید از انواع فول‌فریم و APS-C استفاده کنید. انواع فول‌فریم دارای قابلیت‌های بیشتر و  کیفیت عکاسی بالاتری هستند که آن‌ها را برای استفاده‌های حرفه‌ای مناسب‌تر ساخته است.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم