تجهیزات نورپردازی

فیلتر توسط
Godox
245,000,000 ﷼
(دارای یکسال گارانتی ایران گادکس) سیستم بی‌سیم داخلی ۲.۴ گیگاهرتزی توان خروجی ۶۰۰ ژول عدد راهنمای ۸۷ متر در ایزو ۱۰۰ امکان تغییر قدرت خروجی از ۱/۱ تا ۲۵۶/۱ حداکثر توان سازگار با اکثر سیستم‌های TTL باتری...
Godox
110,000,000 ﷼
دمای رنگی متغیر از ۳۳۰۰ تا ۵۶۰۰ درجه کلوین امکان کنترل بی‌سیم با استفاده از کنترلر همراه قابلیت تنظیم قدرت خروجی از ۲۵ تا ۱۰۰ درصد حداکثر توان مجهز به نمایشگر LCD (((((گارانتی ایران گادکس)))))

تجهیزات نورپردازی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک عکس خوب را می‌توان نورپردازی مناسب آن دانست و این امر امکان‌پذیر نیست، مگر با استفاده از تجهیزات درست و صدالبته علم به‌کارگیری آن‌ها به بهترین شکل ممکن. بدین ترتیب بسته به نوع عکاسی که انجام می‌دهید نیاز به تجهیزات حرفه‌ای که مناسب نوع عکاسی شما باشند را خواهید داشت. تجهیزات نورپردازی را می‌توان به دو دسته تولید‌کننده‌های نور و شکل‌دهنده‌های نور تقسیم‌بندی کرد. از شکل‌دهنده‌هایی مثل رفلکتور برای دست‌یابی به بهترین نوردهی با استفاده از نور خورشید و یا نور محیط نیز می‌توان استفاده کرد، اما بیشتر این تجهیزات نورپردازی نیاز به منابع نوری دارند که شامل سه نوع کلی فلاش‌های رو دوربینی، فلاش‌های استودیویی و نورهای ثابت یا همان نورهای LED می‌شوند.

فلاش‌های رودوربینی از پرکاربردترین منابع نوری مورد‌استفاده در انواع پروژه‌های حرفه‌ای و آماتور هستند. در صورت استفاده از این محصولات قادر خواهید بود تا از شکل‌دهنده‌های نوری نیز در کنار آن‌ها بهره ببرید تا به بهترین ترکیب نورپردازی برای ثبت تصاویر خود دست یابید.

تجهیزات نورپردازی عکاسی

دیگر منابع نوری پرکاربرد در عکاسی، فلاش‌های استودیویی هستند. استفاده از این محصولات نیازمند دانش و تجربه بیشتری بوده و اغلب، در استودیو‌ها و فضاهای بسته از آن‌ها اسفاده می‌شود. اما برای استفاده از آن در محیط‌های باز نیز مانعی وجود ندارد. از این‌رو بسیاری از تولید‌کنندگان این محصولات، فلاش‌های استودیویی باتری‌دار را به بازار معرفی کرده‌اند تا برای تامین انرژی در محیط‌های خارج استودیو مشکلی نداشته باشید.

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

فهرست