فیلتر توسط
فیلتر توسط
برند

فلاش استودیویی

فیلتر توسط

فلاش های استودیویی

فلاش استودیویی ابزاری اجتناب‌ناپذیر برای خلق تصاویر حرفه‌ای، به‌خصوص عکس‌های تبلیغاتی جذاب و پرتره‌های با نورپردازی حرفه‌ای است. استفاده از این محصولات در کنار شکل‌دهنده‌های نور، به شما کمک می‌کنند تا به‌صورت دلخواه نور را به سوژه خود تابانده و حسی که می‌خواهید را در تصاویر القا کنید. ممکن است با توجه به نام این محصولات که فلاش استودیویی است تصور کنید موارد استفاده از آن‌ها تنها در محیط‌های بسته و استودیوهای عکاسی است، اما بخصوص در سال‌های گذشته و پیشرفت‌های صورت گرفته در تولید  این محصولات، انواع مختلفی از فلاش‌های استودیویی باتری دار به بازار عرضه شده‌اند که قابلیت حمل و استفاده در محیط‌های بیرونی را به‌راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

انواع فلاش های استودیویی حرفه ای

این فلاش‌ها بر اساس میزان توانشان نام‌گذاری می‌شوند و اعدادی که در نام این محصولات مشاهده می‌کنید معمولا نمایانگر میزان توان خروجی این محصولات است. توان فلاش‌های استودیویی با واحد «وات بر ثانیه» اندازه‌گیری می‌شوند که به آن «ژول» نیز می‌گویند.

قیمت فلاش استودیویی

فلاش‌های استودیویی در انواع مختلف و با توان‌های گوناگونی تولید می‌شوند. همچنین این محصولات را می‌توان هم بصورت تکی و هم بصورت کیت تهیه کرد. بنابراین اینکه چه مدل فلاش یا چه نوع کیتی را انتخاب کنید، بر روی قیمت کالا تاثیر مستقیم خواهد داشت. اما نکته مهم اینکه با توجه به گستردگی محصولات موجود در بازار، در هر بازه قیمتی می‌توانید فلاش استودیویی خوب و کارآمدی را با توجه به خواسته‌هایتان تهیه نمایید.

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم