لنز تامرون مدل Tamron SP 35mm f/1.8 Di VC USD برای Canon EF

  • مناسب برای دوربین‌های فول‌فریم کانن با مانت EF
  • گشودگی دیافراگم f/1.8 تا f/16
  • دارای دو المان آسفریکال، یک المان XLD و یک المان LD
  • کوتینگ eBAND و BBAR
  • لرزش گیر اپتیکال تصویر
  • موتور فوکوس اولتراسونیک
  • دیافراگم ۹ تیغه با لبه‌های مدور
  • ساختار مقاوم در برابر تغییرات محیطی
Read moreShow less
نام تجاری:
توضیحات

Tamron SP 35mm f/1.8 Di VC USD یک لنز پیشرفته با وضوح بالا است که توسط شرکت تامرون طراحی و ساخته شده است.  این کمپانی به ساخت انواع لنزها برای دوربینهای دیجیتال معروف است و محصولاتش از کیفیت و تنوع خوبی برخوردارند. سری SP از لنزهای تامرون به خاطر اپتیک پیشرفته و کیفیت ساخت بالا در بین علاقهمندان به عکاسی شناخته میشوند. ازاینرو لنز فوق دارای بدنهای باکیفیت و مقاوم در برابر شرایط محیطی میباشد. این محصول یک لنز پرایم است که دارای فاصله کانونی واید میباشد. این محصول برای دوربینهای فولفریم با مانت کانن EF طراحی و تولید شده است و به همین دلیل در صورت استفاده از آن روی دوربینهای کراپسنسور، فاصله کانونی معادل ۵۶ میلیمتر را در اختیار خواهید داشت.

 گشودگی دیافراگم این لنز برابر f/1.8 است که کاربر را قادر میسازد در شرایط نوری نامناسب هم قادر به عکاسی با کیفیت بالا باشد. همچنین با استفاده از تکنیکهای عمق میدان، میتوانید سوژه را بهخوبی از پسزمینه جدا کرده و عمق بالایی به تصاویر خود ببخشید. این امر در کنار دیافراگم ۹ تیغه با لبههای مدور، لنز فوق را بیشازپیش کارآمد خواهد ساخت. از دیگر مزایای این میزان گشودگی دیافراگم، سرعت بالایی است که برای محصول به ارمغان آورده است. برای کاهش اثرات ناشی از لرزش لنز و دوربین، این لنز از لرزشگیر اپتیکال تصویر برخوردار است. بنابراین در زمان عکاسی روی دست، نگرانیای بابت تار شدن تصاویر نخواهید داشت و تصاویری با وضوح و شارپنس بالا در اختیار خواهید داشت.

 در ساختار لنز SP 35mm f/1.8 Di VC USD از ۱۰ المان اپتیکی استفاده شده که در ۹ گروه در کنار یکدیگر قرارگرفتهاند که از این میان، دو المان آسفریکال، یک المان از نوع XLD و یک المان هم از نوع LD هستند. این المانهای مخصوص باعث جلوگیری از به وجود آمدن دیستورشن و خطاهای کروی در این لنز میگردد. نتیجه آن هم چیزی جز بهبود شارپنس عکس و افزایش وضوح تصویر نخواهد بود. همچنین بر روی المانهایاین لنز از کوتینگ مخصوص eBAND و BBARD استفاده شده است. این پوششهای مخصوص موجب میشوند تا حد امکان از بروز پدیده گوستینگ و فلر جلوگیری شده که باعث بهبود کنتراست و دقت رنگی عکسهای ثبتشده بخصوص در شرایط نوری شدید میگردد.

موتور فوکوس خودکار تامرون SP 35mm f/1.8 Di VC USD از نوع USM یا همان اولتراسونیک است. ویژگی اصلی این نوع موتور فوکوس سرعت بسیار بالای آن است. فوکوس حاصل از این موتور همچنین دقیق بوده و صدا کمی هم تولید مینماید که این لنز را مناسب استفاده برای فیلمبرداری هم میکند. ضمن اینکه قابلیت کنترل دستی را هم به کاربر ارائه میکند.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

Leave a review

  • ارزش خرید:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
Upload images:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

تنظیمات

فهرست