سه پایه فیلمبرداری مانفروتو مدل Manfrotto 503HDV HEAD+525MVB TRIPOD+520BALL+MB MBAG90PN

  • کیت سه‌پایه و هد منفروتو
  • هد سه‌پایه منفروتو 503HDV
  • سه‌پایه منفروتو 525MVB
  • Manfrotto 520Ball
  • همراه با کیف حمل منفروتو MB MBAG90PN
Read moreShow less
نام تجاری:
توضیحات

این محصول یک کیت کامل و بسیار پیشرفته است که توسط کمپانی خوش‌نام منفروتو طراحی و تولید شده است. کیت فوق از یک هد سه‌پایه منفروتو مدل 503HDV، سه‌پایه منفروتو 525MVB و Manfrotto 520Ball تشکیل شده است که تمامی این موارد همراه با کیف حمل بسیار باکیفیت منفروتو MB MBAG90PN ارائه می‌شود. 

سه‌پایه منفروتو 525MVB

این سه‌پایه به‌صورت تخصصی برای استفاده در فیلم‌برداری طراحی و تولید شده و دارای پایه‌های آلومینیومی است. تحمل وزن بالا از ویژگی‌ها ضروری یک سه‌پایه ویدئویی بوده و از همین رو محصول فوق دارای تحمل وزنی برابر ۶ کیلوگرم می‌باشد. بنابراین می‌توانید بدون نگرانی دوربین و لنزهای سنگین‌وزن خود را بر روی آن نصب و استفاده نمایید. پایه‌های این محصول در بخش پایینی به یکدیگر متصل بوده که این امر موجب افزایش استحکام ساختار کلی این محصول گشته است. این پایه‌ها همچنین از نوع ۲ مرحله‌ای هستند و از آلیاژ سبک‌وزن آلومینیوم ساخته شده‌اند. همچنین در ساخت این محصول از پلاستیک تقویت‌شده نیز استفاده شده که این امر کاهش وزن ۳۰ درصدی را برای آن به همراه داشته است.

هد سه‌پایه منفروتو 503HDV

این سر سه‌پایه حرفه‌ای دارای قابلیت‌های پیشرفته‌ای برای استفاده در فیلم‌برداری است. تحمل وزن آن برابر ۸ کیلوگرم بوده و دارای حرکت نرم و روانی می‌باشد. بنابراین امکان کنترل دقیق‌تری را در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

Manfrotto 520Ball

این نیم‌کره دارای قطر ۷۵ میلی‌متر بوده و امکان تنظیم سریع را به کاربر ارائه می‌کند. محصول موردبحث دارای یک پیچ اتصال ۱۶-۸/۳ اینچی بوده که امکان اتصال لوازم بسیاری را به خود فراهم می‌سازد.

کیف حمل منفروتو MB MBAG90PN

این کیف ساخت کمپانی منفروتو بوده و همچون سایر محصولات این کمپانی، دارای کیفیت بسیار بالایی می‌باشد. جنس آن از نایلون بالستیک بوده و از استحکام و دوام بالایی برخوردار است. بخش داخلی این کیف دارای پدینگ مناسبی است تا از آسیب رسیدن به تجهیزات شما در همگام جابه‌جایی جلوگیری شود. همچنین طول آن از طریق زیپ‌های موجود بر روی کیف قابلیت افزایش دارد. در داخل آن هم جیب‌های مختلفی برای نگهداری از لوازم جانبی تعبیه شده است.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

Leave a review

  • ارزش خرید:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
Upload images:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

تنظیمات

فهرست