سه پایه فیلمبرداری مانفروتو مدل Manfrotto MVH500A Fluid Drag Video Head with MVT502AM Tripod and Carry Bag

  • کیت متشکل از سه‌پایه، هد و کیف حمل
  • تحمل وزن تا ۵ کیلوگرم
  • نیم‌کره ۶۰ میلی‌متری برای تنظیم سطح
  • قابلیت استفاده برای دوربین‌های فیلم‌برداری حرفه‌ای و همچنین HDSLR ها
Read moreShow less
نام تجاری:
توضیحات

محصول فوق یک کیت کامل و حرفه‌ای است که توسط کمپانی منفروتو و برای استفاده‌های فیلم‌برداری طراحی و تولید شده است. این کیت از یک هد سه‌پایه منفروتو مدل MVH500A و سه‌پایه منفروتو مدل MVT502AM تشکیل شده که این دو مورد همراه با یک کیف حمل بسیار باکیفیت ساخت منفروتو ارائه می‌شوند. علاوه‌براین، در کیت فوق یک نیم کرده ۶۰ میلی‌متری نیز وجود دارد که برای تنظیم و تراز کردن دوربین، بدون نیاز به تغییر در پایه‌های سه‌پایه استفاده می‌شود. 

هد MVH500A دارای تحمل وزن ۵ کیلوگرم بوده که امکان اتصال دوربین‌ها و لنزهای مختلفی را به کاربر می‌دهد. این هد قابلیت تیلت کردن از -70 تا +90 درجه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. همچنین با استفاده از آن می‌توانید به‌صورت ۳۶۰ درجه نیز گردش داشته باشید. در بخش کناری این هد یک سیستم قفل تعبیه شده که برای آزادسازی صفحه Quick Release، دسته پنینگ و تراز حبابی محصول کاربرد دارد.

سه‌پایه بکار گرفته شده در این کیت دارای پایه‌های دومرحله‌ای است و از یک توپی ۷۵ میلی‌متری برخوردار می‌باشد. علاوه بر این آداپتورهای ۷۵ به ۶۰ میلی‌متری نیز همراه آن ارائه می‌شود. هرکدام از پایه‌های این محصول به‌صورت جداگانه قابلیت تنظیم داشته و دارای یک میله میانی برای افزایش استحکام می‌باشد. بخش پایینی این سه‌پایه دارای پایه‌های غیرقابل جداشدنی می‌باشد که هم برای استفاده در محیط‌های بیرونی و هم استفاده در محیط‌های داخلی مناسب می‌باشد.

وزن هد و سه‌پایه جمعاً برابر با ۳.۱ کیلوگرم است. همچنین حداقل ارتفاع این محصول برابر ۶۷.۶ و حداکثر آن برابر با ۱۵۳.۹ سانتی‌متر می‌باشد. طول کیت هم در حالت بسته معادل ۷۲.۱ سانتی‌متر خواهد بود. کیف حمل ارائه‌شده با این کیت دارای ابعاد مناسبی بوده و از یک بند شانه آویز برای حمل راحت‌تر بهره می‌برد.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

Leave a review

  • ارزش خرید:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
Upload images:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

تنظیمات

فهرست