لنز سونی E 35mm f/1.8 OSS

  1. مناسب برای دوربین‌های APS-C سونی با مانت E
  2. گشودگی دیافراگم f/1.8 تا f/22
  3. دارای دو المان آسفریکال و یک المان ED
  4. موتور فوکوس خودکار
  5. لرزش گیر اپتیکال تصویر
‎84,000,000 ﷼ بدون مالیات
مرجع:
افزودن به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
نام تجاری:
توضیحات

Sony E 35mm f/1.8 OSS یک لنز پرایم واید، ساخت شرکت سونی است. لنزهای سونی که به‌طور اختصاصی برای دوربین‌های این شرکت طراحی و ساخته می‌شوند، همگی از کیفیت بالایی برخوردارند و از همین رو در میان علاقه‌مندان به عکاسی به‌خوبی شناخته می‌شوند. این محصول یک لنز فیکس با فاصله کانونی ۳۵ میلی‌متر است که از طراحی پیشرفته‌ای برخوردار است. برخورداری از این فاصله کانونی، لنز فوق را به محصولی مناسب برای عکاسی از فضاهای داخلی، عکاسی معماری، منظره و ... تبدیل کرده است. در این لنز از یک موتور فوکوس خودکار استفاده شده که عملکرد بسیار خوبی را برای آن به ارمغان آورده است. این لنز به‌طور اختصاصی برای دوربین‌های سونی با قطع سنسور APS-C و مانت E طراحی و ساخته شده است. بنابراین فاصله کانونی معادل ۵۲.۵ میلی‌متری را در اختیار شما قرار خواهد داد. حداکثر گشودگی دیافراگم این محصول نیز برابر f/1.8‌ است. که موجب عملکرد بسیار خوب آن در شرایط نوری نامساعد شده و کنترل بالایی را در بخش عمق میدان در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

اما نکته مهم در مورد این محصول لرزش گیر تصویر آن است. استفاده از این لرزش گیر موجب شده تا آثار ناشی از لرزش لنز و دوربین در عکس‌های ثبت‌شده مشهود نباشند. همچنین می‌تواند تا با سیستم لرزش گیر دوربین‌های سونی نیز همگام شده که این امر موجب تقویت پروسه خنثی کردن لرزش‌ها در تصاویر می‌گردد.

در ساختار لنز E 35mm f/1.8 OSS از ۸ المان اپتیکی استفاده شده که در ۶ گروه در کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند که از این میان ۲ المان از نوع آسفریکال و ۱ المان از نوع ED هستند. استفاده از این المان‌های مخصوص باعث جلوگیری از به وجود آمدن دیستورشن و خطاهای کروی در این لنز می‌گردند که درنتیجه منجر به بهبود شارپنس عکس و افزایش وضوح تصویر می‌شود.

موتور فوکوس خودکار سونی E 35mm f/1.8 OSS سرعت و دقت بالایی داشته و دارای مکانیزم داخلی برای فوکوس کردن می‌باشد. سیستم فوق به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بر روی سوژه‌هایی که در ۳۰ سانتی‌متری شما قرار دارند نیز فوکوس نمایید. دیافراگم این لنز سونی دارای ۷ تیغه است که از لبه‌های مدور برخوردار می‌باشد.

جزئیات محصول

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم