لز سونی FE 35mm f/1.8

  • مناسب برای دوربین‌های فول‌فریم سونی با مانت E
  • گشودگی دیافراگم f/1.8 تا f/22
  • دارای یک المان آسفریکال
  • موتور فوکوس خودکار خطی
‎169,000,000 ﷼ بدون مالیات
مرجع:
افزودن به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
نام تجاری:
توضیحات

Sony FE 35mm f/1.8 یک لنز پرایم واید، ساخت شرکت سونی است. لنزهای سونی که به‌طور اختصاصی برای دوربین‌های این شرکت طراحی و ساخته می‌شوند، همگی از کیفیت بالایی برخوردارند و از همین رو در میان علاقه‌مندان به عکاسی به‌خوبی شناخته می‌شوند. این محصول یک لنز فیکس با فاصله کانونی ۳۵ میلی‌متر است که از طراحی پیشرفته‌ای برخوردار است. برخورداری از این فاصله کانونی، لنز فوق را به محصولی مناسب برای عکاسی از فضاهای داخلی، عکاسی معماری، منظره و ... تبدیل کرده است. در این لنز از یک موتور فوکوس خودکار خطی استفاده شده که عملکرد بسیار خوبی را برای آن به ارمغان آورده است. این لنز به‌طور اختصاصی برای دوربین‌های سونی با قطع سنسور فول فریم و مانت E طراحی و ساخته شده است. بنابراین در صورت استفاده از آن روی دوربین‌های APS-C، فاصله کانونی معادل ۵۲.۵ میلی‌متری را در اختیار شما قرار خواهد داد. حداکثر گشودگی دیافراگم این محصول نیز برابر f/1.8‌ است. که موجب عملکرد بسیار خوب آن در شرایط نوری نامساعد شده و کنترل بالایی را در بخش عمق میدان در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

در ساختار لنز FE 35mm f/1.8 از ۱۱ المان اپتیکی استفاده شده که در ۹ گروه در کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند که از این میان یک المان از نوع آسفریکال است. استفاده از این المان مخصوص باعث جلوگیری از به وجود آمدن دیستورشن و خطاهای کروی در این لنز می‌گردند که درنتیجه منجر به بهبود شارپنس عکس و افزایش وضوح تصویر می‌شود.

موتور فوکوس خودکار سونی FE 35mm f/1.8 سرعت و دقت بالایی داشته و دارای مکانیزم داخلی برای فوکوس کردن می‌باشد. سیستم فوق به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بر روی سوژه‌هایی که در ۲۲.۱ سانتی‌متری شما قرار دارند نیز فوکوس نمایید. دیافراگم این لنز سونی دارای ۹ تیغه است که از لبه‌های مدور برخوردار می‌باشد. همچنین ساختار لنز در برابر نفوذ رطوبت و گردوغبار مقاوم می‌باشد.

جزئیات محصول

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم