لنز سیگما Sigma 85mm f/1.4 Art برای کانن

  • مناسب برای دوربین‌های فول‌فریم کانن با مانت EF
  • گشودگی دیافراگم f/1.4 تا f/16
  • دارای یک المان آسفریکال
  • کوتینگ Super Multi-Layer
  • موتور فوکوس هایپرسونیک
  • دیافراگم ۹ تیغه با لبه‌های مدور
Read moreShow less
565,000,000 ﷼
نام تجاری:
توضیحات

Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art از سری آرت لنزهای سیگما و دارای مانت EF و مناسب برای دوربین‌های فول‌فریم کانن است. این سری از لنزهای سیگما به دلیل اپتیک پیشرفت، کیفیت ساخت بسیار بالا و شارپنس فوق‌العاده در بین علاقه‌مندان به عکاسی شناخته می‌شوند. این محصول یک لنز فیکس با فاصله کانونی نرمال است که از طراحی پیشرفته‌ای برخوردار است. فاصله کانونی ۸۵ میلی‌متری لنز فوق از بهترین فواصل کانونی برای عکاسی پرتره به شمار می‌رود. در این لنز از یک موتور فوکوس هایپرسونیک استفاده شده که عملکرد بسیار خوبی را برای آن به ارمغان آورده است. این لنز به‌طور اختصاصی برای دوربین‌های کانن با قطع سنسور فول‌فریم و مانت EF طراحی و ساخته شده است. بنابراین برای استفاده از آن روی دوربین‌های APS-C نیاز به اتصال مبدل خواهید داشت که در این صورت فاصله کانونی معادل ۱۳۶ میلی‌متر را در اختیار خواهید داشت.

دیافراگم این لنز از ۹ تیغه با لبه‌های مدور تشکیل شده که باعث می‌شود بوکه‌های زیبایی توسط آن ثبت شوند. این دیافراگم دارای حداکثر گشودگی f/1.4 است که محصول فوق را به ابزاری کارآمد در شرایط نوری نامساعد تبدیل کرده و به کاربر کنترل بسیار بالایی برای عمق بخشیدن به عکس و جدانمودن سوژه از پس‌زمینه می‌دهد. همچنین موجب افزایش سرعت لنز نیز شده است.

در ساختار لنز 85mm f/1.4 DG HSM Art از ۱۴ المان اپتیکی استفاده شده که در ۱۲ گروه در کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند که از این ۱۴ المان، یک عدد از نوع آسفریکال است. این المان مخصوص باعث جلوگیری از بوجود آمدن دیستورشن و خطاهای کروی در این لنز می‌گردد. نتیجه آن هم چیزی جز بهبود شارپنس عکس و افزایش وضوح تصویر نخواهد بود. همچنین بر روی المان‌ این لنز از کوتینگ مخصوص Super Multi-Layer  استفاده شده است. این پوشش مخصوص موجب می‌شود تا حد امکان از بروز پدیده گوستینگ و فلر جلوگیری شده که باعث بهبود کنتراست و دقت رنگی عکس‌های ثبت‌شده بخصوص در شرایطی که نور از پشت به سوژه تابیده می‌شود می‌گردد.

موتور فوکوس خودکار سیگما 85mm f/1.4 Art از نوع HSM یا همان هایپرسونیک است که فوکوسی سریع و دقیق را برای شما فراهم می‌آورد. همچنین رینگ فوکوس دستی بزرگی که در بخش جلویی لنز قرار دارد شما را قادر می‌سازد تا بصورت دستی هم با این لنز فوکوس کنید.

در ساخت لنز فوق از فلزهای TSC یا به عبارت دیگر «فلزات دارای پایداری دمایی» استفاده شده که موجب ارتقای عملکرد لنز در بازه گسترده‌ای از شرایط دمایی می‌گردد. همچنین مانت دوربین از جنس برنج است تا دقت و دوام این محصول ارتقا یابد.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

Leave a review

  • ارزش خرید:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
Upload images:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

تنظیمات

فهرست