لنز توکینا مانت نیکون مدل Tokina AT-X 116 PRO DX-II f/2.8

  • مناسب برای دوربین‌های APS-C نیکون با مانت F
  • گشودگی دیافراگم f/2.8 تا f/22
  • مکانیزم فوکوس کلاچ دار One-Touch
  • دارای ۲ المان آسفریکال و ۲ المان Super Low Dispersion
  • سیستم فوکوس خودکار داخلی با صدای کم
  • کوتینگ چندلایه
Read moreShow less
نام تجاری:
توضیحات

Tokina AT-X 116 PRO DX-II 11-16mm f/2.8 ساخت شرکت توکینا است. توکینا یک شرکت ژاپنی است که درزمینهٔ ساخت لنزهای با کیفیت معروف است. این محصول یک لنز زوم با فواصل کانونی واید و اولتراواید است. برخورداری از این فاصله کانونی، لنز فوق را به محصولی بسیار مناسب برای عکاسی از فضاهای داخلی، عکاسی معماری و عکاسی منظره تبدیل کرده است. در این لنز از یک موتور فوکوس خطی استفاده شده که عملکرد بسیار خوبی را برای آن به ارمغان آورده است. این لنز به‌طور اختصاصی برای دوربین‌های نیکون با قطع سنسور APS-C و مانت F طراحی و ساخته شده است. بنابراین فاصله کانونی معادل ۱۶.۵-۲۴ میلی‌متری را در اختیار خواهید داشت. حداکثر گشودگی دیافراگم این محصول f/2.8‌ است که موجب می‌شود تا در شرایط نوری نامناسب مشکلی از بابت عکاسی نداشته باشید.

در ساختار لنز AT-X 116 PRO DX-II 11-16mm f/2.8 از ۱۳ المان اپتیکی استفاده شده که در ۱۱ گروه در کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند که از این میان ۲ المان از نوع آسفریکال و ۲ المان از نوع Super Low Disperison هستند. استفاده از این المان‌های مخصوص باعث جلوگیری از به وجود آمدن دیستورشن و خطاهای کروی در این لنز می‌گردد. نتیجه آن هم چیزی جز بهبود شارپنس عکس و افزایش وضوح تصویر نخواهد بود. همچنین در‌ این لنز از کوتینگ چندلایه استفاده شده است. این پوشش مخصوص موجب می‌شود تا حد امکان از بروز پدیده گوستینگ و فلر جلوگیری شده که باعث بهبود کنتراست و دقت رنگی عکس‌های ثبت‌شده می‌گردد.

توکینا AT-X 116 PRO DX-II 11-16mm f/2.8 دارای سیستم فوکوس خودکار داخلی است که عملکرد بی‌صدایی را دارد. همچنین از مکانیزم کلاچ دار One-Touch است که به شما امکان می‌دهد تا با فشردن یک کلیک بین حالت‌های دستی و خودکار سوییچ کنید.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

Leave a review

  • ارزش خرید:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
Upload images:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

تنظیمات

فهرست