لنز کانن مدل Canon EF 28mm f/2.8 IS USM

  • مناسب برای دوربین‌های فول فریم کانن با مانت EF
  • گشودگی دیافراگم f/2.8 تا f/22
  • یک المان آسفریکال
  • کوتینگ Super Spectra
  • موتور فوکوس اولتراسونیک
  • دیافراگم ۷ تیغه با لبه‌های مدور
Read moreShow less
نام تجاری:
توضیحات

کانن EF 28mm f/2.8 IS USM یک لنز پرایم واید با قابلیت‌های بالا در فوکوس و لرزشگیری توانمند است. در این لنز از یک موتور فوکوس اولتراسونیک استفاده شده که عملکرد بسیار خوبی را برای آن به ارمغان آورده است. این لنز به‌طور اختصاصی برای دوربین‌های کانن با قطع سنسور فول‌فریم و مانت EF طراحی و ساخته شده است. بنابراین برای استفاده از آن روی دوربین‌های APS-C نیاز به اتصال مبدل خواهید داشت و فاصله کانونی معادل ۴۴.۸ میلی‌متر را در اختیار خواهید داشت. دیافراگم این لنز از ۷ تیغه با لبه‌های مدور تشکیل شده که باعث می‌شود بوکه‌های زیبایی توسط آن ثبت شوند. این دیافراگم دارای حداکثر گشودگی f/2.8 است که محصول فوق را به ابزاری کارآمد در شرایط نوری نامساعد تبدیل کرده و به کاربر کنترل بسیار بالایی برای عمق بخشیدن به عکس و جدانمودن سوژه از پس‌زمینه می‌دهد. همچنین موجب سرعت عمل بالای آن در ثبت تصاویر شده است. برای ثبت باکیفیت‌تر و شارپ تر تصاویر ثبت‌شده، در این لنز از یک لرزش گیر اپتیکال تصویر بهره گرفته شده است که قادر است تا ۴ استاپ اثرات لرزش لنز و دوربین را خنثی نماید.

 در ساختار این لنز از ۹ المان اپتیکی استفاده شده که در ۷ گروه در کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند.  ساختار اپتیکی این لنز متشکل از ۱ المان آسفریکال است که موجب شده تا دیستورشن و خطاهای کروی در این لنز اتفاق نیفتند. نتیجه آن هم چیزی جز بهبود شارپنس عکس و افزایش وضوح تصویر نخواهد بود. همچنین بر روی المان‌ این لنز از کوتینگ مخصوص Super Spectra استفاده شده است. این پوشش مخصوص موجب می‌شود تا حد امکان از بروز پدیده گوستینگ و فلر جلوگیری شده که باعث بهبود کنتراست و دقت رنگی عکس‌های ثبت‌شده در شرایط نوری روشن می‌گردد.

موتور فوکوس خودکار کانن EF 28mm f/2.8 IS USM از نوع USM یا همان اولتراسونیک است. ویژگی اصلی این نوع موتور فوکوس سرعت بسیار بالای آن است که به دلیل استفاده CPU لنز از الگوریتم‌های پیشرفته می‌باشد. فوکوس حاصل از این موتور همچنین دقیق بوده و صدا کمی هم تولید می‌نماید. ضمن اینکه قابلیت کنترل دستی را هم به کاربر ارائه می‌کند.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

Leave a review

  • ارزش خرید:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
Upload images:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

تنظیمات

فهرست