لنز کانن مدل Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM

  • مناسب برای دوربین‌های فول فریم کانن با مانت EF
  • گشودگی دیافراگم f/2.8 تا f/32
  • عکاسی ماکرو با بزرگ‌نمایی ۱:۱
  • دارای یک المان Ultra-Low Dispersion
  • کوتینگ Super Spectra
  • موتور فوکوس اولتراسونیک
  • دیافراگم ۸ تیغه با لبه‌های مدور
Read moreShow less
نام تجاری:
توضیحات

کانن EF 100mm f/2.8 Macro USM لنزی با فاصله کانونی تله کوتاه و توانایی‌های مناسب برای عکاسی کلوز آپ است. در این لنز از یک موتور فوکوس اولتراسونیک استفاده شده که عملکرد بسیار خوبی را برای آن به ارمغان آورده است. محصول فوق به‌طور اختصاصی برای دوربین‌های کانن با قطع سنسور فول فریم و مانت EF طراحی و ساخته شده است. به این ترتیب در صورت استفاده از آن بر روی دوربین‌های با قطه سنسور APS-C، فاصله کانونی معادل ۱۶۰ میلی‌متری را در اختیار شما قرار خواهد داد. دیافراگم این لنز از ۸ تیغه با لبه‌های مدور تشکیل شده که باعث می‌شود بوکه‌های زیبایی توسط آن ثبت شوند. این دیافراگم دارای حداکثر گشودگی f/2.8 است که محصول فوق را به ابزار مناسبی برای عکاسی در شرایط نوری نامساعد تبدیل کرده، همچنین به کاربر کنترل بسیار بالایی برای عمق بخشیدن به عکس و جدا نمودن سوژه از پس‌زمینه می‌دهد.

 در ساختار این لنز از ۱۲ المان اپتیکی استفاده شده که در ۸ گروه در کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند. از این میان یک المان از نوع Ultra-Low Dispersion است که از بروز خطاهای رنگی و انحرافات کروی جلوگیری می‌کند که در نهایت منجر به افزایش وضوح و همچنین دقت رنگی تصاویر ثبت‌شده می‌گردد. همچنین بر روی المان‌ این لنز از کوتینگ مخصوص Super Spectra استفاده شده است. این پوشش مخصوص موجب می‌شود تا حد امکان از بروز پدیده گوستینگ و فلر جلوگیری شده که باعث بهبود کنتراست و دقت رنگی عکس‌های ثبت‌شده در شرایط نوری روشن می‌گردد. حداقل فاصله فوکوس در EF 100mm f/2.8 Macro USM برابر ۳۱ سانتی‌متر است؛ همچنین تصاویر ثبت‌شده از بزرگ‌نمایی ۱:۱ برخوردار خواهند بود.

موتور فوکوس خودکار کانن EF 100mm f/2.8 Macro USM از نوع USM یا همان اولتراسونیک است. ویژگی اصلی این نوع موتور فوکوس سرعت بسیار بالای آن است که به دلیل استفاده CPU لنز از الگوریتم‌های پیشرفته می‌باشد. فوکوس حاصل از این موتور همچنین دقیق بوده و صدا کمی هم تولید می‌نماید. ضمن اینکه قابلیت کنترل دستی را هم به کاربر ارائه می‌کند.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

Leave a review

  • ارزش خرید:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
Upload images:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

تنظیمات

فهرست