تله کانورتور کانن مدل Canon Extender EF 1.4X III

  • مبدل تله مانت EF
  • فاکتور بزرگ‌نمایی ۱.۴ برابری
  • چیپ میکرو کامپیوتر
  • قابلیت انجام تبادلات بین لنز و دوربین
Read moreShow less
نام تجاری:
توضیحات

کانن Extender EF 1.4X III یک مبدل تله است که برای لنزهای سری L کانن با مانت EF طراحی و تولید شده است. عملکرد این محصول به این گونه است که فاصله کانونی لنز را تا ۱.۴ برابر افزایش می‌دهد. این در حالی است که کیفیت تصویری که دریافت می‌کنید کماکان عالی خواهد بود. برای دست‌یابی به حداکثر کیفیت تصویر در تمامی مواقع، اپتیک این محصول بازطراحی شده و انتقال اطلاعات بین لنز و دوربین توسط این مبدل نسبت به نسل‌های گذشته بهتر صورت می‌گیرد. علاوه بر این، در بخش طراحی نیز توجه بیشتری به مقاومت محصول در برابر تغییرات محیطی شده و نسبت به مدل‌های قبلی دارای ساختار بهتری در این بخش است. این مبدل را می‌توان محصولی ایدئال برای عکاسان خبری، عکاسان حیات‌وحش و همچنین عکاسان ورزشی دانست. زیرا به آن‌ها امکان دست‌یابی به فواصل کانونی تله را بدون نیاز به حمل لنزهای سنگین‌وزن خواهد داد.

محصول فوق دارای ۷ المان اپتیکی است که در ۳ گروه در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. تمامی این المان‌ها دارای کوتینگ Super Spectra کانن می‌باشند تا از بروز پدیده فلر و گوستینگ در حین استفاده از آن جلوگیری شود. علاوه بر این، المان‌های جلویی و پشتی آن هم با کوتینگ مخصوص Flourine پوشیده شده‌اند. وظیفه این پوشش جلوگیری از جذب رطوبت و لکه بر روی سطح المان‌های دستگاه است. ضمن اینکه تمیز کردن این المان‌ها را نیز آسان ‌می‌کند.

برای انتقال سریع و دقیق اطلاعات مابین لنز و دوربین، این محصول از یک میکروچیپ استفاده می‌کند. این چیپ به شما اطمینان می‌دهد که تمامی فعالیت‌های موردنیاز شما همچون فوکوس و نورسنجی به‌خوبی صورت گیرند. نکته مهم اینکه در صورت استفاده از این محصول بر روی لنزهای سری L کانن، این مبدل از ویژگی فوکوس خودکار به‌خوبی پشتیبانی می‌کند و مشکلی بابت عکاسی از سوژه‌های متحرک نیز نخواهید داشت. مورد بسیار مهم اینکه در صورت استفاده از این وسیله حداکثر دیافراگم مؤثر تا ۱ استاپ کاهش خواهد داشت. محصول فوق در برابر شرایط محیطی و نفوذ رطوبت و گردوغبار مقاوم است. بنابراین با نصب آن بر روی دوربین‌ها و لنزهایی که آن‌ها هم این قابلیت را دارند نگرانی‌ای بابت نفوذ آب و گردوغبار به درون وسایل خود نخواهید داشت.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

Leave a review

  • ارزش خرید:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
Upload images:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

تنظیمات

فهرست