لنز سونی مدل Sony FE 50mm f/2.8 Macro

  • مناسب برای دوربین‌های فول‌فریم سونی با مانت E
  • گشودگی دیافراگم f/2.8 تا f/16
  • دارای یک المان آسفریکال و یک المان ED
  • بزرگ‌نمایی ۱:۱
  • حداقل فاصله فوکوس ۱۶ سانتی‌متری
Read moreShow less
نام تجاری:
توضیحات

Sony FE 50mm f2.8 Macro یک لنز ماکرو با فاصله کانونی نرمال است که توسط شرکت سونی طراحی و تولید شده است. این لنز به‌طور اختصاصی برای دوربین‌های سونی با قطع سنسور فول‌فریم و مانت E طراحی و ساخته شده است. بنابراین در صورت استفاده از آن روی دوربین‌های APS-C، فاصله کانونی معادل ۷۵ میلی‌متری را در اختیار شما قرار خواهد داد. حداکثر گشودگی دیافراگم این محصول نیز برابر f/2.8‌ است. این میزان گشودگی لنز فوق را به ابزاری کارآمد برای عکاسی در محیط‌های کم‌نور بدل کرده است. ضمن اینکه در جدا نمودن سوژه از پس‌زمینه نیز عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد.

همان‌طور که از نام این کالا نیز مشخص است، محصول فوق یک لنز ماکرو است که می‌توانید با استفاده از آن عکس‌هایی با بزرگ‌نمایی ۱:۱ ثبت کنید. از همین رو بر روی بدنه لنز دکمه‌ای برای قفل فوکوس تعبیه شده است. ضمن اینکه مشاهده مقیاس بزرگ‌نمایی و میزان فاصله بر روی بدنه آن نوشته شده تا کار عکاس را هنگام عکاسی با این لنز راحت‌تر نماید.

در ساختار لنز FE 50mm f2.8 Macro از ۸ المان اپتیکی استفاده شده که در ۷ گروه در کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند که از این میان ۱ المان از نوع آسفریکال و ۱ المان از نوع ED هستند. به‌کارگیری این المان‌های مخصوص باعث جلوگیری از به وجود آمدن دیستورشن و خطاهای کروی در این لنز می‌گردند که درنتیجه منجر به بهبود شارپنس عکس و افزایش وضوح تصویر می‌شود.

سیستم فوکوس محصول پیش رو به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بر روی سوژه‌هایی که در ۱۶ سانتی‌متری شما قرار دارند نیز فوکوس نمایید. دیافراگم این لنز سونی دارای ۷ تیغه است که از لبه‌های مدور برخوردار می‌باشد. بدین ترتیب قادر به خلق بوکه‌های بسیار زیبایی به‌وسیله آن خواهید بود. ضمن اینکه ساختار آن در برابر نفوذ رطوبت و گردوغبار مقاوم می‌باشد.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

Leave a review

  • ارزش خرید:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
Upload images:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

تنظیمات

فهرست