لنز سونی مدل Sony FE 100mm f/2.8 STF GM OSS

  • مناسب برای دوربین‌های فول‌فریم سونی با مانت E
  • گشودگی دیافراگم f/2.8 تا f/20 | T5.6 تا 22
  • دارای یک المان آسفریکال و یک المان ED
  • المان Apodization  برای دست‌یابی به بوکه‌های نرم
  • سیستم فوکوس STF
Read moreShow less
نام تجاری:
توضیحات

Sony FE 100mm f/2.8 STF GM OSS یک لنز پرایم خاص با فاصله کانونی تله کوتاه است که توسط شرکت سونی طراحی و تولید شده است. این لنز از سری G Master لنزهای شرکت سونی است. این سری از لنزها به دلیل اپتیک بسیار پیشرفته و کیفیت ساخت بالا در صنعت عکاسی معروف هستند. این لنز به‌طور اختصاصی برای دوربین‌های سونی با قطع سنسور فول‌فریم و مانت E طراحی و ساخته شده است. بنابراین در صورت استفاده از آن روی دوربین‌های APS-C، فاصله کانونی معادل ۱۵۰ میلی‌متری را در اختیار شما قرار خواهد داد. ویژگی اصلی و متمایزکننده این لنز در تکنولوژی فوکوس Smooth Trans یا همان STF آن است که از یک فیلتر Apodization برای دست‌یابی به حداکثر کیفیت بوکه استفاده می‌کند. حداکثر گشودگی دیافراگم این محصول نیز برابر f/2.8‌ است. این میزان گشودگی لنز فوق را به ابزاری کارآمد برای عکاسی در محیط‌های کم‌نور بدل کرده است.

در ساختار لنز FE 100mm f/2.8 STF GM OSS از ۱۴ المان اپتیکی استفاده شده که در ۱۰ گروه در کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند که از این میان ۱ المان از نوع آسفریکال و یک المان از نوع ED می‌باشند. به‌کارگیری این المان‌های مخصوص باعث جلوگیری از به وجود آمدن دیستورشن و خطاهای کروی در این لنز می‌گردند که درنتیجه منجر به بهبود شارپنس عکس و افزایش وضوح تصویر می‌شود. همچنین در ساختار اپتیکی این محصول از کوتینگ Nano AR هم استفاده شده است. این کوتینگ مخصوص موجب می‌گردد تا از بروز پدیده فلر و گوستینگ جلوگیری به‌عمل‌آمده و کنتراست و دقت رنگی لنز افزایش یابد.

سیستم فوکوس خودکار سونی FE 100mm f/2.8 STF GM OSS از نوع خطی DDSSM است که عملکردی سریع، دقیق و بی‌صدا را به شما ارائه می‌دهد. سیستم فوق به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بر روی سوژه‌هایی که در ۵۷ سانتی‌متری شما قرار دارند نیز فوکوس نمایید. ضمن اینکه امکان فوکوس دستی را نیز برای شما فراهم ساخته است. دیافراگم این لنز سونی دارای ۱۱ تیغه است که از لبه‌های مدور برخوردار می‌باشد. بدین ترتیب قادر به خلق بوکه‌های بسیار زیبایی به‌وسیله آن خواهید بود.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

Leave a review

  • ارزش خرید:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
Upload images:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

تنظیمات

فهرست