لنز سونیSony FE 90mm f/2.8 Macro G OSS

  •  ضمانت همکارگسترUbms
  • مناسب برای دوربین‌های فول‌فریم سونی با مانت E
  • گشودگی دیافراگم f/2.8 تا f/22
  • دارای المان‌های آسفریکال، ED و Super ED
  • بزرگ‌نمایی ۱:۱
  • حداقل فاصله فوکوس ۲۸ سانتی‌متری
Read moreShow less
475,000,000 ﷼
نام تجاری:
محصولات مرتبط
توضیحات

Sony FE 90mm f/2.8 Macro G OSS یک لنز پرایم با فاصله کانونی تله کوتاه است که توسط شرکت سونی طراحی و تولید شده است. این لنز به‌طور اختصاصی برای دوربین‌های سونی با قطع سنسور فول‌فریم و مانت E طراحی و ساخته شده است. بنابراین در صورت استفاده از آن روی دوربین‌های APS-C، فاصله کانونی معادل ۱۳۵ میلی‌متری را در اختیار شما قرار خواهد داد. حداکثر گشودگی دیافراگم این محصول نیز برابر f/2.8‌ است. این میزان گشودگی لنز فوق را به ابزاری کارآمد برای عکاسی در محیط‌های کم‌نور بدل کرده است. ضمن اینکه در جدا نمودن سوژه از پس‌زمینه نیز عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد.

همان‌طور که از نام این کالا نیز مشخص است، محصول فوق یک لنز ماکرو است که می‌توانید با استفاده از آن عکس‌هایی با بزرگ‌نمایی ۱:۱ ثبت کنید. از همین رو بر روی بدنه لنز دکمه‌ای برای قفل فوکوس تعبیه شده است. ضمن اینکه مشاهده مقیاس بزرگ‌نمایی و میزان فاصله بر روی بدنه آن نوشته شده تا کار عکاس را هنگام عکاسی با این لنز راحت‌تر نماید.

در ساختار لنز FE 90mm f/2.8 Macro G OSS از ۱۵ المان اپتیکی استفاده شده که در ۱۱ گروه در کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند که از این میان ۱ المان از نوع آسفریکال، ۱ المان SuperED و ۱ المان از نوع Extra Low Disperison هستند. به‌کارگیری این المان‌های مخصوص باعث جلوگیری از به وجود آمدن دیستورشن و خطاهای کروی در این لنز می‌گردند که درنتیجه منجر به بهبود شارپنس عکس و افزایش وضوح تصویر می‌شود. علاوه بر این از کوتینگ Nano AR‌ هم در ساختار این لنز استفاده شده که از بروز پدیده گوستینگ و همچنین فلر بر روی تصاویر شما جلوگیری می‌کند.

سیستم فوکوس خودکار محصول پیش رو از نوع DDSSM است و به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بر روی سوژه‌هایی که در ۲۸ سانتی‌متری شما قرار دارند نیز فوکوس نمایید. همچنین عملکردی سریع، دقیق و بی‌صدا دارد. دیافراگم این لنز سونی دارای ۹ تیغه است که از لبه‌های مدور برخوردار می‌باشد. بدین ترتیب قادر به خلق بوکه‌های بسیار زیبایی به‌وسیله آن خواهید بود. ضمن اینکه ساختار آن در برابر نفوذ رطوبت و گردوغبار مقاوم می‌باشد.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

Leave a review

  • ارزش خرید:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
Upload images:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
محصولات مرتبط

تنظیمات

فهرست