فیلتر نیسی مدل NiSi 67mm Ti Enhanced CPL Circular Polarizer

  • کنترل بازتاب سطوح براق غیرفلزی
  • قابلیت اتصال به لنزهای با دهانه ۶۷ میلی‌متر
  • حذف بازتاب‌های ناخواسته
  • افزایش کیفیت رنگ و کنتراست تصاویر
  • کوتینگ نانو
  • بفزایش غلظت رنگی در عکاسی از مناظر مه‌گرفته
تماس بگیرید
مرجع:
افزودن به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
نام تجاری:
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
توضیحات

NiSi 67mm Ti Enhanced CPL Circular Polarizer یک فیلتر پولاریزه است که توسط کمپانی خوش‌نام نیسی طراحی و تولید  شده است. شرکت نیسی از معروف‌ترین و شناخته‌شده‌ترین کمپانی‌های فعال درزمینهٔ ساخت فیلترهای مخصوص فیلم‌برداری و عکاسی است و محصولات آن دارای کیفیت ساخت و اپتیکی بسیار بالایی هستند. محصول فوق نیز از این قاعده مستثنی نبوده و از شیشه اپتیکال و فریم آلومینیومی بسیار باکیفیتی ساخته شده است.

از موارد آزاردهنده هنگام عکاسی، به وجود آمدن رفله یا همان رفلکس‌های ناخواسته در تصویر است. این امر موجب کاهش کیفیت تصاویر و همچنین عدم ثبت تمامی جزییات تصویر می‌گردد. کاربرد فیلترهای پولاریزه جلوگیری از به وجود آمدن این بازتاب‌های مزاحم و بهبود کیفیت تصاویر است. بدین ترتیب تصاویر شما با کنتراست و دقت رنگی بالاتری به ثبت خواهند رسید. از دیگر مواردی که این فیلترها کاربرد زیادی دارند، عکاسی از آسمان و همچنین مناظر مه‌گرفته است که در حالت عادی کیفیت چندانی نخواهند داشت اما با استفاده از این نوع فیلترها، می‌توانید به عکس مطلوب خود دست پیدا کنید.

فیلتر NiSi Ti Enhanced CPL دارای فریمی با ضخامت کم و ساخته‌شده از تیتانیوم است که استحکام بالایی را برای آن به همراه داشته است. علاوه بر این، موجب شده تا محصول فوق وزن کمتری نسبت به نمونه‌های مشابه داشته باشد. نیسی برای دست‌یابی به حداکثر کیفیت ممکن، از یک پوشش مخصوص نیز بر روی این فیلتر بهره برده که بازتاب نوری را به حداقل می‌رساند. بنابراین می‌توانید اطمینان داشته باشید که تنها پرتوهای مزاحم از تصاویر شما حذف شده و نور باکیفیتی به داخل لنز شما وارد می‌شود.

جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم