فیلتر توسط
فیلتر توسط
موجود بودن
برند

حافظه SD

فیلتر توسط
Lexar
0 ﷼
3سال ضمانت سورین سریUHS-II مناسب برای دوربینهای کانن R5C-R5-R6II-R6-R8-5DIV-90D-R7-R10-R3 مناسب دوربینهای سونیA7RV-A7RIV-A7IV-ZVE1-FX3-FX30-A6600-A9-A7SIII سرعت خواندن ونوشتن 250به120مگابایت
Lexar
0 ﷼
3سال ضمانت سورین سریUHS-II مناسب برای دوربینهای کانن R5C-R5-R6II-R6-R8-5DIV-90D-R7-R10-R3 مناسب دوربینهای سونیA7RV-A7RIV-A7IV-ZVE1-FX3-FX30-A6600-A9-A7SIII سرعت خواندن ونوشتن 250به120مگابایت
Lexar
100 ﷼
دارای ظرفیت ۳۲ گیگابایت استانداردهای Class 10، UHS-I مناسب برای فیلمبرداری  Full HD و 3D حداکثر سرعت خواندن اطلاعات ۹۵ مگابایت بر ثانیه حداکثر سرعت نوشتن اطلاعات ۴۵ مگابایت بر ثانیه حداقل سرعت نوشتن اطلاعات ۱۰...
SanDisk
6,500,000 ﷼
دارای ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت استانداردهای Class 10 و UHS-I حداکثر سرعت خواندن اطلاعات ۸۰ مگابایت بر ثانیه حداقل سرعت نوشتن اطلاعات ۱۰ مگابایت بر ثانیه مقاومت در برابر آب، دما، پرتو X-Ray و ضربه دارای قفل فیزیکی برای...

حافظه‌ سندیسک توسط کمپانی سندیسک (SanDisk) یک شرکت آمریکایی تولید می شود این شرکت حافظه جانبی است که در سال ۱۹۸۸ توسط ایلان جاف و دیوید پاولسون تأسیس شد بر روی تولید حافظه‌های فلش برای دستگاه‌های کامپیوتری تمرکز داشت و در سال ۲۰۰۴ با خرید شرکت مالتی‌مدیا، به تولید حافظه‌های جانبی برای دستگاه‌های دیجیتال مانند دوربین‌های عکاسی، گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها نیز روی آورد. سندیسک امروزه یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان حافظه جانبی در جهان است و محصولات آن در بیش از ۱۵۰ کشور جهان به فروش می‌رسد. این شرکت دارای گسترده‌ای از محصولات حافظه جانبی شامل کارت‌های حافظه، فلش درایو، SSD و حافظه‌های ابری است.

حافظه سندیسک نوع sd

حافظه‌ سندیسک نوع SD  یکی از محبوب‌ترین انواع حافظه‌های جانبی در جهان هستند که برای استفاده در دستگاه‌های دیجیتال مانند دوربین‌های عکاسی، دوربین‌های فیلم‌برداری، کنسول‌های بازی و پخش‌کننده‌های موسیقی طراحی شده‌اند.سندیسک یکی از پیشگامان تولید حافظه‌های SD است و طیف گسترده‌ای از محصولات SD را در ظرفیت‌ها و سرعت‌های مختلف تولید می‌کند. این محصولات شامل موارد زیر می‌شوند:

کارت‌های حافظه SDXC

این کارت‌ها با ظرفیت‌های ۱۲۸ گیگابایت، ۲۵۶ گیگابایت، ۵۱۲ گیگابایت و ۱۰۲۴ گیگابایت تولید می‌شوند و برای استفاده در دستگاه‌های دیجیتال پیشرفته مانند دوربین‌های عکاسی حرفه‌ای و کنسول‌های بازی مناسب هستند.

کارت‌های حافظه SDHC

کارت حافظه سندیسک نوع sdhc با ظرفیت‌های ۴ گیگابایت، ۸ گیگابایت، ۱۶ گیگابایت و ۳۲ گیگابایت تولید می‌شوند و برای استفاده در دستگاه‌های دیجیتال معمولی مانند دوربین‌های عکاسی نیمه‌حرفه‌ای و گوشی‌های هوشمند مناسب هستند.

کارت‌های حافظه microSD

این کارت‌ها با ظرفیت‌های ۲ گیگابایت، ۴ گیگابایت، ۸ گیگابایت، ۱۶ گیگابایت، ۳۲ گیگابایت، ۶۴ گیگابایت، ۱۲۸ گیگابایت، ۲۵۶ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایت تولید می‌شوند و برای استفاده در دستگاه‌های دیجیتال کوچک مانند گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و دوربین‌های ورزشی مناسب هستند.حافظه‌های SD سندیسک با استفاده از فناوری‌های پیشرفته تولید می‌شوند و از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند. این محصولات دارای سرعت‌های خواندن و نوشتن بالا هستند و برای استفاده در دستگاه‌های دیجیتالی که نیاز به انتقال سریع داده‌ها دارند، مناسب هستند.

ویژگی‌های حافظه‌ سندیسک نوع sd

حافظه‌های سندیسک دارای ویژگی‌های زیر هستند:

ظرفیت‌های بالا

حافظه‌های سندیسک با ظرفیت‌های بالا تولید می‌شوند و امکان ذخیره حجم زیادی از داده‌ها را فراهم می‌کنند.

سرعت‌های بالا

حافظه‌های سندیسک دارای سرعت‌های خواندن و نوشتن بالا هستند و برای استفاده در دستگاه‌های دیجیتالی که نیاز به انتقال سریع داده‌ها دارند، مناسب هستند.

دوام و مقاومت بالا

حافظه‌های سندیسک با استفاده از فناوری‌های پیشرفته تولید می‌شوند و از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند.

مزایای استفاده از حافظه‌ سندیسک نوع sd

استفاده از حافظه‌ سندیسک نوع sd مزایای زیر را دارد:

امکان ذخیره حجم زیادی از داده‌ها: این کارت حافظه با ظرفیت‌های بالا تولید می‌شوند و امکان ذخیره حجم زیادی از داده‌ها مانند عکس‌ها، فیلم‌ها، موسیقی و بازی‌ها را فراهم می‌کنند.

سرعت انتقال داده‌های بالا: دارای سرعت‌های خواندن و نوشتن بالا هستند و امکان انتقال سریع داده‌ها را فراهم می‌کنند.

دوام و مقاومت بالا: با استفاده از فناوری‌های پیشرفته تولید می‌شوند و از کیفیت و دوام بالایی برخوردار

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

فهرست