فیلتر توسط

میکروفون

فیلتر توسط
Sennheiser
290,000,000 ﷼
مناسب برای خبرنگاران و ضبط مصاحبه وزن سبک و کارایی بالا قابلیت اتصال گیرنده به مانت کفشکی دوربین میکروفن کپسولی MMD 835 Dynamic Cardioid راه‌اندازی آسان کارکرد بدون دردسر گیرنده رو دوربینی با قابلیت نصب بر روی...

میکروفون دوربین

میکرفون مناسب برای دوربین، لازمه ضبط صدای باکیفیت و به طبع آن، یک ویدئو استاندارد و خوب است. جهت انتخاب و خرید میکرفون برای دوربین دیجیتال یا دوربین فیلم‌برداری خود گزینه‌های متنوعی را پیش رو دارید. انواع میکروفن‌های شات‌گان که قابلیت نصب روی دوربین را دارند و همچنین میکروفن‌های هاش اف HF که برای ضبط صدای مکالمه بکار می‌رود از اصلی‌ترین گزینه‌های پیش روی شما هستند. دارا بودن بادگیر از نکات مهم در خرید میکروفن است که باید حتماً به آن توجه داشته باشید. زیرا به میزان بسیار زیادی کیفیت صدای ضبط‌شده را ارتقا می‌بخشد.

با توجه به نوع پروژه و خواسته شما، نیاز به میکروفون‌های مختلفی خواهید داشت زیرا هر نوع از میکروفن‌ها دارای عملکرد و ویژگی‌های خاص خود می‌باشند. کمپانی‌های Rode، سنهایزر و سارامونیک را می‌توان از برترین تولیدکنندگان میکروفن‌های حرفه‌ای و آماتور دانست. محصولات این کمپانی‌ها دارای کیفیت بالایی هم در زمینه ساخت و هم در زمینه عملکرد می‌باشند.

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

فهرست