فیلتر توسط

فلاش رو دوربینی

فیلتر توسط
Godox
124,000,000 ﷼
سازگار با E-TTL/E-TTL II دوربین‌های کانن توان خروجی ۷۶ ژول کنترل زوم خودکار بازه بزرگ‌نمایی ۲۸ تا ۱۰۵ میلی‌متر فرستنده بی‌سیم گودکس X گارانتی یک ساله ایران گادکس
Godox
130,000,000 ﷼
سازگار با ADI / P-TTL دوربین‌های سونی توان خروجی ۷۶ ژول کنترل زوم خودکار بازه بزرگ‌نمایی ۲۸ تا ۱۰۵ میلی‌متر فرستنده بی‌سیم گودکس X ((((گارانتی یک ساله ایران گادکس))))
Godox
سازگار با i-TTL دوربین‌های نیکون توان خروجی ۷۶ ژول کنترل زوم خودکار بازه بزرگ‌نمایی ۲۸ تا ۱۰۵ میلی‌متر فرستنده بی‌سیم گودکس X ((((گارانتی یکساله ایران گادکس
تمام شد
Godox
سیستم رادیویی ۲.۴ گیگاهرتزی گودکس X باتری داخلی با ظرفیت ۲۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت عدد راهنمای ۶۰ متر در ایزو ۱۰۰ سازگار با سیستم i-TTL دوربین‌های نیکون بازه بزرگ‌نمایی ۲۰ تا ۲۰۰ میلی‌متر ((((گارانتی ایران گادکس))))

فلاش رو دوربینی و اکسترنال

فلاش رودوربینی

فلاش رو دوربینی از پرکاربردترین تجهیزات نورپردازی عکاسی می‌باشد. تنوع بالا و قابلیت‌های فراوان، موجب شده تا از فلاش اکسترنال در انواع پروژه‌های آماتور و حرفه‌ای استفاده شود. استفاده از این محصولات بسیار آسان بوده و درعین‌حال تأثیر بسیار زیادی در کیفیت خروجی کار شما خواهند داشت. فلاش‌های اکسترنال دارای انواع مختلف با توان‌های خروجی متفاوت می‌باشند. از این محصولات در انواع مختلفی از عکاسی می‌توان استفاده کرد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، عکاسی پرتره می‌باشد. استفاده از شکل‌دهنده‌های نور در کنار این محصولات، می‌تواند کیفیت خروجی شما را به میزان بسیار زیادی بهبود بخشد. فلاش رو دوربینی برای تأمین انرژی خود وابسته به باتری است. برخی از انواع آن دارای باتری داخلی قابل شارژ بوده و استفاده از برخی دیگر نیازمند باتری‌های قلمی می‌باشد. توصیه می‌شود در صورت استفاده از باتری‌های قلمی، از انواع آلکالاین برای این محصولات استفاده شود.

کاربرد فلاش اکسترنال در عکاسی

چه در استودیو عکاسی کنید و چه در محیط‌های باز، استفاده از یک فلاش اکسترنال می‌تواند کیفیت خروجی شما را تا حد بسیار زیادی بهبود دهد. این امر بخصوص در عکاسی پرتره بیش از سایر موارد اهمیت دارد. زیرا هرچند ممکن است که محیط از نور مناسبی برخوردار باشد، اما برای دست‌یابی به نورپردازی دلخواه، استفاده از فلاش اکسترنال دست شما را بسیار باز می‌گذارد و می‌توانید خلأهایی که وجود دارد را با استفاده از آن پرکنید.

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

فهرست